Lalka – świetny prezent nie tylko dla dziewczynki

23-11-2021

Często spotykacie się z podziałem zabawek dla dziewczynek i chłopców? Nadal krążą wokół nas stereotypy, że chłopcy bawią się samochodami a dziewczynki lalkami. A co złego jest w tym żeby lalka była prezentem dla chłopca? Przecież dzięki zabawie lalkami dzieci uczą się opiekuńczości a każdy rodzic chciałby aby ich syn w przyszłości był troskliwym tatą. To również tatusiowe opiekują się, przewijają czy karmią swoje pociechy.

Lalka świetnie sprawdzi się również gdy w naszej rodzinie ma się pojawić nowy członek rodziny. Będziemy mogli pokazać dziecku jak powinno postępować z maluszkiem. Być może opieka nad swoją lalką złagodzi zazdrość związaną z uwagą rodziców skupioną na maleństwie.

W naszej ofercie znajdziecie między innymi lalki Miniland reprezentujące dzieci z czterech stron świata, które przepięknie pachną wanilią. Dzięki antropogenicznie i anatomicznie poprawnej budowie są świetnym narzędziem edukacyjnym. Ponadto uczą dzieci różnic w budowie ciała pomiędzy płciami oraz szacunku dla różności rasowej.

Laleczkę bobas Miniland 21 cm polecamy już na pierwsze urodzinki – będzie idealna dla małych rączek, natomiast Lalka Miniland 38 cm posiada włoski i będzie idealna dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Znajdziecie u nas również piękne akcesoria dla pachnących lalek Miniland:

  • butelki z drewna bukowego

 

  • drewniany zestaw do karmienia

 

  • bawełniany kosz Mojżesza

 

Dzięki tym akcesoriom zabawa lalkami w odgrywanie ról będzie jeszcze bardziej owocna.  Dziecko nauczy się opiekuńczości oraz troski tuląc do snu ukochaną lalkę, przykrywając ją kołderką aby nie zmarzła czy karmiąc.

 

Co więcej oferujemy także ubranka zaprojektowane i szyte ręcznie w Polsce od Tadaaam:

  • dziergane sweterki dla lalek Miniland 38cm

 

  • dziergane rampersy i czapeczki Bubble dla lalek Miniland 21cm oraz 38cm

 

Podczas przebierania lalek dziecko uczy się między innymi cierpliwości zakładając ubranko czy buciki, wiążąc czapeczkę. Nabyte umiejętności zastosuje również podczas ubierania siebie samego.

 

Alternatywą dla winylowych, pachnących lalek Miniland są lalki przytulanki od holenderskiej marki Little Dutch. Zapakowane w piękne, kartonowe pudełeczko świetnie sprawdzą się na prezent. Blondwłosa Julia, rudowłosa Sophia, szatynka Rosa a może Jim? Cztery urocze laleczki, które staną się ukochaną przytulanką dziecka.

 

W naszej ofercie znajdziecie również wózek dla lalek od Little Dutch w tym samym wzorze Spring Flowers co sukienka Laleczki Rosy.

 

A może laleczka Baby Jim lub Baby Rosa w zestawie z nosidełkiem?

 

W skład zestawu wchodzi laleczka z ubrankiem i czapeczką, nosidełko, butelka z mleczkiem, dwustronny kocyk  oraz smoczek przyczepiający się na magnes. Jest to zabawka edukacyjna, która nauczy opieki nad maluszkiem już od najmłodszych lat. Dziecko dowie się jak ubierać, karmić butelką oraz opiekować się ukochaną lalką. Dzięki niewielkim rozmiarom będzie ona idealnym prezentem już dla rocznego malucha.

 

Zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą Lalek :)!